“HAYALLERİNİZİ ZEYTİN AĞACININ DALLARI SARSIN”

Assos Bölgesi’nde yer alan Sivrice’nin hemen bittiği yerde başlayan Sokak Ağzı Mevkii’nde bulunan eşsiz bir oteldir.

Yeşille mavinin buluştuğu harika bir doğası olan, sessiz, stressiz, denize sıfır Assos Zeytin Han Hotel’de konaklarken kendinizi özel hissedeceksiniz.

Assos Zeytin Han Hotel Midilli Adası’na 6 mil uzaklıkta olup, geceleyin yıldızlar eşliğinde Midilli Adası’nın ışıklarıyla ahengini yakalayabilirsiniz.

Şehrin gürültülü ortamından uzak, ülkemizin cennetten bir köşesidir Sokak Ağzı.

Behramkale yolundan 20 km mesafede olan Assos Zeytin Han Hotel Çanakkale Havaalanı’ndan 110 km’dir.

Otelimize ait iskelede bize ait şezlonglarda güneşlenirken, hemen iskelenin başında bulunan meşe ağaçlarının altına konuşlanmış restoranımızda snack menümüzden yararlanıp, iskelenin hemen yanındaki barımızdan buz gibi doğal sıkma meyve suları ve içeceklerimiz le serinleyebilirsiniz.

Mutfak & Restoran
Otelimizin önünde ön bahçede hemen denizin dibinde, güzel bir kahvaltıyla güne uyanırken, akşamları A’la Carte restoranımızda zeytinyağlıların eşsiz tadına bakarken, iskelemizin hemen önünde demir almış balıkçılardan temin edilen taptaze balıkların lezzetine doyamayacaksınız.

Hedefimiz
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, rahat, konforlu bir tatil sunarak, kendinizi özel hissedeceğiniz müessesemizde sizleri ağırlamaktan mutlu olacağız.
Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcağından uzak, adeta bahar havasında serin bir tatil ve deneyimli personelimiz en iyi hizmeti vermek için sizleri bekliyor.

“Tesisimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.”

GALERİ